Коментар на д-р Любомир Киров в програма Христо Ботев на БНР, 09.02.2011 г.
09.02.2011
През 2011 година за пореден път пациентите няма да се получат повече и по-добри здравни грижи. Въпреки законовото „договорно начало” в определяне на правилата за работа, на практика договаряне за НРД 2011 г. нямаше.
Промените в обема на профилактичните прегледи и изследванията, наложени в края на 2010 г. от МЗ, ще доведат до формално отношение на лекарите и пациентите към профилактичните прегледи.
Чуйте коментара (WMA, 4,22 MB)


