Благодарствено писмо
26.04.2021Здравейте,
Искаме да изкажем огромната си благодарност към нашата лекуваща лекарка д-р Офелия Краликова, която работи във 12-ДКЦ за професионалното и изключително хуманното отношение към нас по време на лечението ни от Covid-19. Тя провеждаше ежедневно разговор с нас по телефона, интересувайки се от състоянието ни и ни даваше указания за последващи действия. С нейна помощ успяхме да преминем през това ужасно изпитание, което за нас, имайки предвид възрастта ни /72 г. / беше много тежко. Оцеляхме благодарение на нейната подкрепа, заедно с мед. ѝ сестра Тони.
Поклон пред такива лекари!
Бихме се радвали да огласите нашата благодарност пред колегите си. Убедени сме, че има и други лекари като нея, които заслужават нашето признание и уважение за труда си.
Поздрави от нас,
сем. Божилови





